
Waar zijn de glutenvrije producten van de Gebaksjuwelier te koop
De producten van de Gebaksjuwelier zijn bij de volgende locaties te koop:
Winkels

De Glutenvrije Winkel Amsterdam
Koekjes, croissants (alleen op zaterdag) en gebak
(Amsterdam) Koekjes en Croissants
Brood uit de vriezer en koekjes.
brood uit de vriezer en brood bij de lunch
Via de webshop van de Gebaksjuwelier kan je een groot deel van het assortiment thuis laten bezorgen.
Of breng een bezoekje aan onze winkel in Culemborg. Neem hier alvast een kijkje in de zaak.
Horeca

broodjes bij de lunch
broodjes bij de lunch
glutenvrije hamburgerbroodjes om de lekkerste burgers tussen te serveren
Gemengde keuken
Een aantal van deze locaties heeft een gemengde keuken, neem contact op met de locatie als je meer wilt weten over de mogelijkheden.
…
Ken jij een horeca gelegenheid waar het glutenvrije brood van de Gebaksjuwelier op het menu niet misstaat? Laat het ons weten, paula@gebaksjuwelier.nl Hartelijk dank!
…
Smakelijke groet,
Paula Onink
Gebaksjuwelier
Beste,
Verzenden jullie ook naar België?
Vriendelijke groet,
Katrien Soetemans
Beste Katrien, bedankt voor je vraag. We verzenden niet naar België. Wat wel mogelijk is om te verzenden naar een afhaalpunt in Nederland langs de grens met België, als je daar in de buurt woont. Dat heeft een klant uit België eens geprobeerd. Ze was daar erg content mee. Hartelijke groet, Paula Onink
[…] in Culemborg, bij (glutenvrije) winkels en via de […]
Bezorgt u in Zwijndrecht Zuid Holland?
Bedankt voor je vraag. We leveren een groot deel van het assortiment, via DHL, door het hele land. Uiterlijk dinsdag bestellen, dan is het vrijdag in huis. Gekoelde taarten en gebak worden niet bezorgd. In de webshop vind je onze producten. https://www.glutenvrijgenieten.nl/webshop Fijne dag, Paula